Auto Sima Beyer Focsani angajează tinichigiu auto

15 aug. 2021

Cerinte:

  • Experienta in domeniu ;
  • Cunoștințe de sudură cu argon și aluminiu;
  • Seriozitate si dornic de a receptiona lucruri noi.
  • Calificare in domeniu.

Condiții:

  • Program de munca fix 08-17;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;

Responsabilitati:

  • Pregatirea elementelor de caroserie auto in vederea vopsirii,
  • comenzile de materiale (vopsele, etc.) catre furnizori,
  • restaurarea caroserielor mașinilor conform fișei postului.

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj. Oferim și cerem seriozitate pentru o colaborare de lungă durată. Te asteptam in echipa noastra!

CV-urile pot fi depuse in statia de carburanti Auto Sima Beyer din Calea Munteniei nr. 11 sau pot fi trimise prin intermediul Facebook. Telefon 0237/231.000 sau 0732/121.777.

auto sima
AUTO SIMA Focsani

Peste 24 de ani de tradiție în domeniul auto • Profesionalism, experiență și seriozitate

Dacă dorești să-ți achiziționezi o mașină rulată vino prima dată la noi ca să-ți prezentăm oferta noastră detaliată. Venim în sprijinul clienților cu o gamă completă de servicii auto.

Website: www.autosima.ro