AUTO SIMA BEYER angajează șef stație distribuție carburanți

15 iul. 2022

Auto Sima Beyer Focsani, partener Rompetrol, angajează în condițiile legii, șef stație distribuție carburanți, pentru coordonarea activității și a personalului stației de distribuție de carburanți, în vederea creșterii profitabilității și a loializării clienților.

Cerințe:

  • studii economice superioare sau medii,
  • experiență in comerț,
  • calități de leadership,
  • familiarizat cu gestiunea de bani și marfă,
  • cunoștințe solide operare PC & MS Office,
  • cunoștințe contabilitate primară.

Descrierea postului:

  • coordonează echipa aflată în subordine, în scopul derulării eficiente a operațiunilor și livrării de servicii de calitate în cadrul stației de distribuție carburanți.
  • coordonează procesul de aprovizionare cu marfă, pentru a pune la dispoziția clienților stocuri de produse corespunzătoare, atât din punct de vedere calitativ, cât și cantitativ.
  • supervizează mentenanța echipamentelor stației și a stației per ansamblu in scopul prevenirii disfuncționalităților sau a remedierii lor prompte.
  • supervizează inregistrarea tranzacțiilor derulate în contabilitatea stației în scopul menținerii complete și corecte a evidenței lor, în conformitate cu legislația în vigoare.

Cunoașterea gestiunii produselor petroliere și experiența în domeniu reprezintă un avantaj. Oferim și cerem seriozitate pentru o colaborare de lungă durată. Te așteptam în echipa noastră!

CV-urile pot fi depuse în stația de carburanți Auto Sima Beyer din Calea Munteniei nr. 11 sau pot fi trimise pe adresa de email marketing@simabeyer.ro. Telefon 0237/231.000 sau 0732/121.777.

auto sima
AUTO SIMA Focsani

Peste 24 de ani de tradiție în domeniul auto • Profesionalism, experiență și seriozitate

Dacă dorești să-ți achiziționezi o mașină rulată vino prima dată la noi ca să-ți prezentăm oferta noastră detaliată. Venim în sprijinul clienților cu o gamă completă de servicii auto.

Website: www.autosima.ro