AUTO TIVOLI angajează operator facturare

15 iul. 2022

Auto Tivoli Focșani angajează, în condițiile legii, operator facturare.

Candidatul ideal

  • minim studii medii finalizate;
  • experiență în domeniu;
  • cunoștințe solide operare PC, Windows, pachetul Office, email;
  • cunoștințe de contabilitate primară / secretariat;
  • persoană serioasă, punctuală, dinamică, sociabilă;
  • abilități de comunicare și organizare și capacitate de lucru în echipă.

Descriere cerințe post:

  • program full-time;
  • gestionarea activității de facturare / încasare;
  • menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții.

Responsabilități:

  • emiterea facturilor fiscale pe baza comenzilor recepționate / ordinelor de reparații;
  • emiterea avizelor de însoțire a mărfii atunci când este cazul;
  • verificarea corectitudinii documentelor emise și primite și arhivarea lor;
  • încasarea banilor și eliberarea bonurilor fiscale / chitanțelor;
  • întocmirea monetarului zilnic și predarea banilor către casieria centrală;
  • comunicarea telefonică atât cu clienții, cât și cu agenții de vânzări, asupra tuturor activităților de mai sus;
  • urmărirea încasărilor de la clienți;
  • preluare apeluri telefonice;
  • alte sarcini necesare desfășurării activității.

Beneficii:

  • oportunități: mediu profesionist de lucru;
  • pachet salarial atractiv.

CV-ul se poate trimite pe adresa de e-mail marketing@autotivoli.ro sau poate fi depus la sediul nostru din Focșani, Calea Munteniei nr. 11, tel.: 0237/235.500 int 135.

Recomandări recente